Tipy na výlet ? zábavní park Pyramida v Nepomuku

Tipy na výlet ? zábavní park Pyramida v Nepomuku

Zábavní park Pyramida je plný atrakcí o rozloze 10 000 metrů čtverečních. Přestože se nachází jen kousek od silnice, není hlučný, ale velmi příjemný, plný zeleně a vzrostlých stromů.

Co zde uvidíte

Atrakce

Na nejmenší návštěvníky tady kromě malého a velkého řetízkového kolotoče čeká také kolotoč s autíčky a velká houpací loď, obří trampolíny, prolézačky, skluzavky a několikero různých houpaček; všechny složitější atrakce mají odbornou obsluhu. Pískoviště jsou dobře zásobená hračkami, v dřevěných domečcích nebo vláčku si děti mohou třeba zahrát na schovávanou, za letních veder se osvěží v brouzdališti.

ZOO koutek

V ZOO koutku nežijí jen opičky, ale i domácí zvířata ? prasata, husy, slepice a několik psů a koček. Někdy se po parku prochází také pštrosi a poník.

Další zábava

V parku najdeme i hřiště pro volejbal, nohejbal či fotbal, kuželky, šipky a stoly na ping-pong, nechybí občerstvení s kávou, čajem, džusem, pivem, zmrzlinou a několika rychlými teplými jídly.

Kontakt

Zábavní park Pyramida leží v Nepomuku poblíž benzinové pumpy a restaurace Pyramida u hlavní silnice E49 ve směru na Blatnou.

Otevírací doba

  • květen: sobota a neděle od 10 do 18 hodin
  • červen: pátek od 12?18 hodin, sobota a neděle od 10 do 18 hodin
  • červenec a srpen: pondělí až pátek od 12 do18 hodin, sobota a neděle od 10 do18 hodin
  • září a říjen: sobota a neděle od 10 do 18 hodin

Hodnocení:   
  • Počet hvězdiček je 3/5
Poslat e-mailemposlat e-mailem
Vytisknout článekvytisknout článek

Diskuze:

Všechny díly seriálu: