Reiki masáž

Reiki masáž

Reiki je metoda harmonizace organismu univerzální energií, která se nachází v prostoru kolem nás a proudí skrze toho, kdo ji praktikuje. Japonský výraz reiki je složen ze dvou slov: rei ? životodárný, vesmírný, nepronikající a ki ? energie, síla.

Jak se reiki provádí

Masáž pomocí energie reiki není klasickou masáží. Provádí se na masážním lehátku, bez oleje a přes oblečení. V případě potřeby silnějšího fyzického uvolnění svalů je možné reiki masáž provést i s olejem, přímo na tělo. Energie reiki se předává skrze přiložení rukou terapeuta na potřebná místa, kdy terapeut slouží jako zprostředkovatel reiki energie. Čím prázdnější je místo na těle, tím silnější proud energie prochází.

Masáž je pomalá, jemná, dodává energii a navozuje příjemné pocity a uvolnění.

Jak reiki působí

Reiki působí nejen na samotný neduh, který chceme odstranit, ale též na příčinu, která problém či nemoc vyvolala. Působí na všech úrovních člověka ? na úrovni fyzické, emocionální, mentální, duchovní.

Zvyšuje energii, zmírňuje bolest a umožňuje hlubokou relaxaci. Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání.

Jak nám pomáhá

Energetické ošetření reiki je vhodné pro doplnění oslabených míst těla, pro načerpání nových sil, uvolnění psychiky, stresu.

Je vhodná při současných stavech zatuhlých svalů i energeticky oslabených míst.

I pouhý jeden zákrok může přinést výrazné zlepšení zdraví, např. při bolesti hlavy, zubů, žaludku, poranění nebo popálení.

Reiki pomáhá například při rekonvalescenci po operacích, porušené imunitě, léčení různých zranění, ale i prosté pomoci při únavě a depresích.

Poškození těla se při léčbě reiki hojí výrazně rychleji. Chronická onemocnění potřebují více času.


Hodnocení:   
  • Počet hvězdiček je 3/5
Poslat e-mailemposlat e-mailem
Vytisknout článekvytisknout článek

Diskuze: