Pořádáme dětskou párty

Pořádáme dětskou párty

Dětská oslava nebo party je veliká událost! Ale musíme ji pečlivě připravit, aby se dětem líbila a měly z ní hezký zážitek.

Výzdoba

Místnost, kde se party koná, by měla být vyzdobená, veselá. Pomohou k tomu balónky, konfety, girlandy, veselé obrázky, lampionky. Nezapomeneme vytvořit prostor pro hru a soutěže. Připravíme dětem papírové čepice, můžeme koupit papírové masky nebo frkačky.

Občerstvení

Z praktických důvodů je nejlepší na stůl plastový nebo papírový ubrus a také dostatek barevných papírových ubrousků.

Jídla volíme raději lehčí, hodně ovoce, žádná těžká jídla. Děti mají sklon se přejídat a zapíjet vše sladkými limonádami.

Jídelníček sestavíme ze slaných i sladkých věcí a vyhýbáme se nebezpečným věcem, jako jsou párátka, horké nápoje a rozbitné nádobí. Na dětskou oslavu stačí jídla ze 2?4 slaných a 2?4 sladkých jídel včetně narozeninového dortu.

Důležité je mít připraveno dostatek nápojů, protože děti jsou neustále v pohybu. K pití podáváme vodu, ovocné džusy, ovocné, koktejly, dětské šampaňské.

K občerstvení připravíme oblíbené dětské pochoutky: sendviče, jednohubky, toasty, pizzy, ovocný salát, ovocné moučníky, toastový chleba můžeme vykrojit vykrajovátky ve tvaru srdíček, kytiček a hvězdiček. Vděčné jsou i sladké špízy, které jsou barevné a dětem moc chutnají. Připravíme je tak, že na špejli navlékneme medvídky, pěnové bonbóny a různé druhy ovoce. Můžeme i něco lákavého koupit např.: sezamové tyčinky, kukuřičné krekry, cherry rajčátka nebo sušené meruňky.

Na dětskou party nikdy nedávejte slané oříšky, ani tvrdé bonbóny, mohly by dětem zaskočit!

Program

Kluky zaujme dobrodružná výprava za pokladem, malé slečny tancování před zrcadlem. Děti mají rády soutěže o ceny. Odměnu by ale měly dostat všechny děti, bez ohledu na to, na jakém místě se umístily.

Připravíme hudbu. I ty nejmenší děti rády tančí a větší si užijí odpolední diskotéku.


Hodnocení:   
  • Počet hvězdiček je 3/5
Poslat e-mailemposlat e-mailem
Vytisknout článekvytisknout článek

Diskuze: