Ovocný čaj rakytníkový

Ovocný čaj rakytníkový

Rakytníkový čaj má výrazný čisticí účinek. Rakytník podporuje obranyschopnost organismu, napomáhá jeho detoxikaci, příznivě působí na funkci jater, žaludku a ledvin.

Rakytník

Rakytník má 10× více vitamínu C než pomeranč a mnoho dalších léčivých látek (vědci uvádějí, že denní doporučenou dávku vitaminu C pokryje jedna jediná bobulka). Kromě toho je rakytník vítanou zásobárnou vitaminu A a organických kyselin. Má výrazné biostimulační účinky, významně podporuje imunitní systém, je velmi vhodný při rekonvalescenci.

Podporuje tvorbu žluči a trávicích enzymů, stimuluje činnost jater a plic, reguluje krevní oběh. Pomáhá tedy při plicních nemocech, léčí žaludeční vředy a různá kožní onemocnění včetně akné, je schopný tlumit bolest a rakytníkové masti regenerují tkáně při omrzlinách a popáleninách. Rakytník také zabraňuje vypadávání vlasů. Vynikající je pro očistu organismu od toxických zplodin, dále rozpouští hleny, zlepšuje stav kloubů při revmatismu, vykazuje i protinádorové účinky.

Boom obliby rakytníku v USA

Velký boom v současné době zažívá v USA ? jsou známy první pozitivní výsledky při léčbě rakoviny děložního krčku. Plody rakytníku jsou přirozeným koncentrátem všech nejdůležitějších vitamínů.


Hodnocení:   
  • Počet hvězdiček je 3/5
Poslat e-mailemposlat e-mailem
Vytisknout článekvytisknout článek

Diskuze: