Jak vybrat dárek ? třeba na Valentýna

Jak vybrat dárek ? třeba na Valentýna

Zanedlouho oslavíme svátek všech zamilovaných, svatého Valentýna. Možná je vaším oblíbeným svátkem. Možná se na něj díváte skrz prsty jako na něco přejatého. Ale i tak by vašeho partnera určitě potěšilo, že jste na něj nezapomněli.

Ostatně proč ne. Své city můžeme dát najevo každý den. Ať už svou pozorností obdarujete lásku dosud platonickou nebo se pokusíte zčeřit ustálené vody vztahu, do nějž se vkrádá stereotyp. My se vám dnes pokusíme trošku pomoci. A nikde není psáno, že následující nápady musíte použít jen na Valentýna.

Plánujte

Pokud jste si tedy na Valentýna nebo jakékoliv jiné výročí nevzpomněli 14. února ráno, není na škodu se nad dárkem zamyslet včas a naplánovat ho. Necháte-li vše na poslední chvíli, můžete se snadno dostat do situace, kdy prostě nevíte a po chvíli tápání koupíte banalitu. Navíc se sami ochudíte o dárky, které je nutné s předstihem objednat.

Nebuďte komerční

Před svátkem svatého Valentýna jsou obchody zavaleny nabídkou zboží speciálně k tomuto svátku. Koupit takový dárek sice potěší, ale také to může zavánět pocitem, že jste si jen ve spěchu splnili nepříjemnou povinnost.

Na penězích (tolik) nezáleží

Opravdu nemusíte utratit polovinu vašich úspor, abyste udělali dojem. Mnohem lépe uděláte dárkem na tělo. Když budete přehnaně štědří, tak navíc hrozí, že od vás bude dotyčný očekávat drahé dárky pořád a jakýkoliv menším dárkem bude zklamáním.

Nezapomínejte na vyslovená přání

Váš partner dá určitě tu a tam najevo, co by rád dostal, kam by rád šel, co by rád zažil. Mohou to být jen mimoděk vyslovená přání, o nichž si ani nemyslí, že by se splnila. Proč se ale nenechat inspirovat přímo od něj? Dostane-li dárek, který si sám přeje, jistě to ocení a navíc mu zalichotí, že si pamatujete, co se mu líbí.

Buďte originální

Velikou radost partnerovi uděláte, když vymyslíte něco netradičního a možná malinko bláznivého. Dárek, z kterého je patrné, že je určen právě a jen pro tu jedinou nebo toho jediného. Krabička poslední záchrany s vaší fotkou, telefonním číslem a fotkou? Výlet na netradiční místo? Projížďka koňským spřežením? Vše záleží jen na vaší fantazii.


Hodnocení:   
  • Počet hvězdiček je 3/5
Poslat e-mailemposlat e-mailem
Vytisknout článekvytisknout článek

Diskuze: