Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž LOMI LOMI (?milující ruce?) pocházející z Havajských ostrovů je založená na technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů.

Jak se masáž provádí

Havajská masáž je plynulá, rytmická a velmi příjemná! Masírují se záda, hýždě, dolní končetiny, horní končetiny, dekolt, ramena a šíje. Masáž může být částečná nebo celková. Účinky masáže umocňuje použití kvalitních masážních olejů a vonných esencí a příjemná hudba.

Dalším rysem je to, že dvě odlišné části těla jsou masírovány ve stejném momentě. Například jedna paže nebo dlaň pracuje na rameni a druhá dlaň pracuje na protilehlém kyčli. To pomáhá příjemci se zcela uvolnit, protože pro jeho pozornost je velmi obtížné se soustředit na dvě odlišné partie najednou. Masírovat může jeden terapeut, dva nebo více osob dohromady. Pokud masírují dva terapeuti, zavádí to klienta do mnohem hlubšího stavu relaxace.

Čím nám masáž prospívá

?Lomi lomi? pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak dobře jako zatuhlé svaly. Poskytuje stimulaci pro krevní oběh a celkový lymfatický systém, hluboce harmonizuje tělo i duši, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje bolestivá kloubní spojení a napomáhá maximální detoxikaci organismu.

Doporučuje se při:

  • přepracovanosti a nesoustředěnosti
  • častých bolestech celého organismu
  • při pocitech ztuhlosti svalů a kloubních spojení
  • vnitřní nerovnováze a nervozitě
  • podráždění atd.

Hodnocení:   
  • Počet hvězdiček je 3/5
Poslat e-mailemposlat e-mailem
Vytisknout článekvytisknout článek

Diskuze: