H.E.A.T. program

H.E.A.T. program

H.E.A.T. jsou počáteční písmena 4 anglických slov: High Energy Aerobic Training ? aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem. Je to nový systém aerobního cvičení s výrazným efektem na lidský organismus.

Průběh lekce

Základem je přirozená chůze na mechanickém pásu, poháněným vlastní silou. Pohybuje se tedy v závislosti na našem šlapání - krocích ? a není, tak jako je to u běžeckých pásů, poháněn elektřinou. Navíc se dá různě naklápět (až do sklonu 40 stupňů), takže může téměř dokonale simulovat chůzi v horách. Lekce trvá 50 minut a doprovází ji hudba a instruktor. Za lekci uděláme v průměru 5?6 tisíc kroků a ujdeme 4,5 kilometru.

Kdo může cvičit

Cvičit můžou všechny věkové kategorie. Mohou jej s úspěchem aplikovat náctiletí, ale i lidé v důchodovém věku. Můžou cvičit amatérští i profesionální sportovci najednou.

Co s sebou

Proč cvičit H.E.A.T.

Prostřednictvím H.E.A.T. programu lze efektivně dosáhnout: redukce hmotnosti, zlepšení tělesné kondice, aerobní vytrvalostní trénink, trénink a příprava profesionálních sportovců. Umožňuje spálit v průměru 500 až 800 kilokalorií za 1 lekci.


Hodnocení:   
  • Počet hvězdiček je 3/5
Poslat e-mailemposlat e-mailem
Vytisknout článekvytisknout článek

Diskuze: