Dárky na poslední chvíli ? netradiční adrenalin

Dárky na poslední chvíli ? netradiční adrenalin

Do Vánoc zbývá necelý týden a Vám ještě pořád chybí nějaké dárky? Nabízíme Vám malou inspiraci, jak Vašeho přítele, manžela, bratra nebo kamaráda potěšit netradičním dárkem, na který opravdu hned tak nezapomene.

Zorbing

Toto adrenalinové dobrodružství pochází z Nového Zélandu. Vynálezci tohoto sportu, Andrew Akers a Dwan van de Sluis, se nechali inspirovat skicou Leonarda da Vinciho - muž s rozpaženýma rukama v kruhu. Zorb je průhledná koule ze speciálního PVC s průměrem přes 3 metry a hmotností 90 kilogramů. Dovnitř vlezete tunelem, připoutáte se a pak se již jen kutálíte a kutálíte ze svahu dolů. Na konci tohoto zážitku je bezpečné zastavení díky protisvahu, speciální síti nebo vodní hladině.
Přibližná cena čtyř jízd: 2000 Kč

Skijöring

Skijöring je v našich zeměpisných šířkách vcelku nedávnou novinkou, který spojuje lásku k lyžování a ke koňům v jedinečný zážitek. Jízda na lyžích tažených ušlechtilým koněm nádhernou zasněženou krajinou Vašeho přítele jistě nadchne.
Přibližná cena: 2000 - 2500 Kč

Motoskijöring

Pokud má Váš přítel rád lyže, ale více než čtyřnohé koně ocení koně pod kapotou, je pro něj ideálním dárkem hodina motoskijöringu. Motoskijöring je jízda na lyžích tažených terénním motocyklem. Vašeho přítele čeká nepopsatelný zážitek z jízdy krásnou zasněženou krajinou, v němž rozhodně nechybí adrenalinový náboj.
Přibližná cena: 2000 - 2500 Kč

Škola smyku

Škola smyku

Je si Váš přítel jistý svým řidičským uměním? Cítí se na silnici jako doma a ostatní jsou pro něj řidičská nedochůdčata? Vyzkoušejte, jak dokáže vozidlo ovládat v extrémních situacích a jestli v nich správně a rychle reaguje. Škola smyku je praktický dárek a zároveň prubířský kámen každého řidiče.
Přibližná cena za celodenní kurz: 4000 – 5500 Kč


Hodnocení:   
  • Počet hvězdiček je 3/5
Poslat e-mailemposlat e-mailem
Vytisknout článekvytisknout článek

Diskuze: