Bylinné čaje I.

Bylinné čaje I.

Málokoho alespoň jednou za čas nezačne škrábat v krku, trápit rýma a kašel. A právě čaje z léčivých bylinek nám mohou pomoci k uzdravení.

Čaj na kašel a průdušky

Tento čaj podporuje funkci horních a dolních cest dýchacích, podporuje odkašlávání a působí desinfekčně na horní cesty dýchací.

Čaj na chřipku a nachlazení

Pití čaje je doporučeno v období zvýšeného výskytu chřipek a virových onemocnění.

Bylinné čaje - čaj na kašel a průduškyBylinné čaje - na chřipku a nachlazení

Čaj na imunitu s echinaceou

Čaj velmi výrazně zvyšuje obranyschopnost a odolnost organismu. Posiluje biologickou imunitu. Je to výborný preventivní a léčebný prostředek v době chřipek a virových onemocnění. Podporuje látkovou výměnu.

Echinacea

Bylinné čaje - s echinaceou

Echinacea je přírodní antibiotikum a prostředek proti infekci, pomáhá ničit bakterie i viry v organismu. Působí tak, že stimuluje buňky imunitního systému, které jsou klíčovou zbraní v boji proti infekci. Navíc podporuje v buňkách tvorbu přirozené protivirové substance zvané interferon. Tyto účinky jsou však relativně krátkodobé, takže je vhodné užívat echinaceu během akutní infekce v krátkých intervalech ? vždy po několika hodinách. Echinacea normalizuje imunitní odpověď i při autoimunních stavech, například při ekzému, na který je tradičním lékem.


Hodnocení:   
  • Počet hvězdiček je 3/5
Poslat e-mailemposlat e-mailem
Vytisknout článekvytisknout článek

Diskuze:

Všechny díly seriálu: