Anticelulitidová ozonová masáž

Anticelulitidová ozonová masáž

Celulitida se projevuje především u žen, a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva než je u mužů. Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen. Souvisí s nedostatečnou činností lymfatického systému a krevního oběhu. Nesprávným životním stylem je tělo zanášeno toxiny, které lymfatický systém není schopen vyloučit.

Masáž má příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií, prasklinek a především celulitidy.

Stupně celulitidy

1. stupeň ? první příznaky v podobě pomerančové kůže jsou patrné pouze při ?kompresivním testu?, který se provádí tlakem dlaní směrem k sobě na části kůže. Pokud se objeví náznaky pomerančové kůže, jedná se o 1. stupeň.

2. stupeň ? se projevuje drobnými nerovnostmi a stínky, které se objevují nejdříve na vnější straně stehen a jsou viditelné bez kompresivního testu ? při napnutí svalů, sezení na tvrdé podložce nebo v ostrém bočním světle.

3. stupeň ? nerovnosti jsou viditelné vždy bez ohledu na osvětlení, stání, sezení či ležení.

4. stupeň ? někdy se tak označují hrubé projevy nerovnosti a hlavně nezvratnost poškození. Objevuje se nejčastěji při neléčené celulitidě po 40. roce věku.

Účinek masáže

  • stimuluje podkožní metabolismus
  • dochází k lepšímu vstřebávání tuků
  • aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují se tukové tkáně
  • zlepšuje se krevní oběh a probíhá účinná detoxikace
  • viditelně mizí efekt pomerančové kůry
  • vyhlazení pokožky, strií, drobných žilek, jizviček a nedostatků kůže

Ozónový zábal

Po anticelulitidové masáži se provede ozónový zábal, který zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek. Ozón je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Zábal zasahuje břicho, hýždě, dolní končetiny v oblasti stehen. Doba zábalu trvá 15?30 minut, což je ideální čas pro vstřebání ozónu?

Pro docílení ideálního výsledku se doporučuje absolvovat kůru 10×70 min masáže dolních končetin a hýždí a dále ozónové zábaly, dle rozsahu a stupně celulitidy.


Hodnocení:   
  • Počet hvězdiček je 3/5
Poslat e-mailemposlat e-mailem
Vytisknout článekvytisknout článek

Diskuze: